Антимікробне покриття на меблях для ванної кімнати

antibacterial

Волога може сприяти зростанню бактерій, цвілі і грибка. Це зростання призводить до неприємних запахів, забруднення, корозії меблів, а також до негативного впливу на здоров’я людини. А Нова технологія вирішує питання без будь-яких Ваших зусиль.

Справжня НОВИНКА для українського ринку — антимікробне покриття!

АНТИМІКРОБНЕ ПОКРИТТЯ — меблі пофарбовані ​​антибактеріальною фарбою

Чистота і запах у ванній кімнаті — завдання для кожних господарів. Нова технологія вирішує її без будь-яких Ваших зусиль. Адже важливо, щоб була не просто видима чистота, а й антимікробна і антибактеріальна безпека. Ванна — це місце де, як правило, тепло і волого, тому слід уважно стежити за чистотою поверхонь. Волога може сприяти зростанню бактерій, цвілі і грибка. Це зростання призводить до неприємних запахів, забруднення, корозії меблів, а також до негативного впливу на здоров’я людини.

Більшість меблів МОЙДОДИР МАЄ СЕРТИФІКОВАНЕ АНТИМІКРОБНЕ ПОКРИТТЯ (всі пофарбовані меблі)

Industrias Químicas IRIS (Іспанія).
Industrias Químicas IRIS (Іспанія).

Використання антибактеріального, антимікробного покриття активно затримує і запобігає зростанню бактерій, цвілі, грибка і водоростей, що допомагає продовжити термін служби меблів для ванної і зберегти їх естетичну привабливість.

Наша фірма забезпечує високу європейську якість своєї продукції, тому використовує для захисту нову технологію — антибактеріальний захист поверхні для дерев’яних меблів ANTIBACTERIAL ADDITIVE 83135 виробництва Industrias Químicas IRIS (Іспанія).

Це безпечна для здоров’я антимікробна добавка прозорого кольору, яка не має запаху. Виготовляється вона з суміші ізотіазолінона, піритіону цинку, тіабендазолу і сполуки срібла. При цьому, цинк і срібло має сильні антибактеріальні властивості, а ізотіазолінон — сильну протигрибкову дію.

Research Associates Канада
Research Associates Канада

Даний засіб сертифікований організацією Thomson Research Associates (Канада), що підтверджує високий рівень захисту від шкідливих мікроорганізмів.

ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКА, ЗРУЧНІСТЬ і КРАСА — ось головні напрямки, якими ми керуємося і які постійно вдосконалюємо.

Компанія Мойдодир піклується про здоров’я своїх клієнтів, захищає меблі від бактерій і мікроорганізмів. Ми забезпечуємо довге і зручне користування нашою продукцією!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *