null

Інформація про інтернет магазин та компанію Мойдодир

Історичний факт

Ми меблева фабрика «Мойдодир». Наша компанія виробляє меблі для ванних кімнат з 1999 року. Це наш офіційний інтернет магазин в якому ми реалізуємо вироби та продукцію меблі для ванних кімнат.

Політика розвитку компанії

Спеціалісти розробили нові лінійки колекцій, в яких прагне задовольнити вибагливі бажання Покупців. Досягли розширення і привабливості асортименту.

З 2018 року меблева фабрика «Мойдодир» істотно змінила і поліпшила свій асортимент, переглянула асортиментну політику. Маючи відповідні технічні можливості, і аналізуючи ринок, потреба споживача, міжнародні і національні побажання, новітні технології, і дизайнерські рішення

0
Нових колекцій
0
Продажів за місяць
Подсветка зеркал LED надежность и влагостойкость
0
Випущено продукції

Розвиток бренду

Велика увага приділяється відвідуванню міжнародних тематичних виставок, вивчення світового досвіду, залучення провідних світових і національних дизайнерів в області інтер’єру, і при розробці цікавого дизайну, ергономіки, новітніх матеріалів, технологій і поліпшення функціональності.

Експериментальні моделі проходять всебічне критичне обговорення та тестування з боку професіоналів — дизайнерів, продавців, технологів, виробників і кінцевих споживачів — покупців. Ми прагнемо до того, щоб всі вироби були красивими, безпечними, зручними і функціональними.

  • Новий дизайн і асортимент

    Сьогодні, лінійний асортимент Фабрики налічує понад 120 найменувань виробів. В асортиментному ряді представлені умивальники з тумбами, дзеркала, дзеркальні шафи, пенали, тумбочки, настінні шафки, комоди.

  • Нове покоління

    Ванна кімната перетворюється в затишне місце, де приємно, зручно і безпечно, як починати свій ранок, так і розслабитися після важкого дня;

  • Сучасний

    Наявність широкого ряду виробів дозволяє компанії «Мойдодир» стати законодавцем моди в дизайні і обробці сучасної ванної кімнати.